Współpracujemy

Osprzęt elektryczny

W trakcie realizacji naszych projektów współpracujemy z wiodącymi producentami osprzętu elektrycznego na Polskim oraz zagranicznym rynku energetycznym. Na życzenie klienta przygotowujemy zestawienie oraz kosztorys sugerowanych materiałów. Jesteśmy również w stanie negocjować z producentami korzystne rabaty dla stałych klientów

Zapoznaj się z kim współpracujemy

Pracownie architektoniczne

Od początku naszej działalności współpracujemy z wieloma profesjonalnymi pracowniami architektonicznymi. Naszą fachową wiedzą i pracą wspieramy pracownie zarówno w trakcie realizacji małych jednorodzinnych obiektów mieszkalnych jak i dużych wielolokalowych inwestycji. Dzisiaj jesteśmy w stałym kontakcie z kilkunastoma pracowniami architektonicznymi z całego kraju. Owoce naszej współpracy można znaleźć w dziale Realizacje.

Zapoznaj się z kim współpracujemy

Wykonawcy

W trakcie realizacji naszych projektów współpracujemy bezpośrednio z wykonawcami inwestycji. Dzięki temu mamy gwarancję, że zaproponowane przez nas rozwiązanie są najczęściej wybieranymi i stosowanymi. W przypadku nowych rozwiązań pozwala nam to na wzajemny kontakt z wykonawca dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie czasu, a co za tym idzie - zredukowanie kosztów.

Zapoznaj się z kim współpracujemy